Villa Koszalińska 7

ul. Koszalińska 7, Kraków

Opis inwestycji

W dzielnicy Łagiewniki – Borek Fałęcki powstaje najnowsza inwestycja Doktor Q Bud – Villa Koszalińska 7.

Villa Koszalińska 7 to kameralny, zaledwie 9-mieszkaniowy budynek, którego nowoczesna architektura i bryła nawiązuje swoją formą do okolicznej zabudowy. czterokondygnacyjny budynek o niewielkiej kubaturze doskonale wpisuje się w otoczenie sąsiadującej z nim zabudowy jednorodzinnej. Daje to nabywcom pewność bezpiecznego i spokojnego sąsiedztwa oraz dostępności terenów w najbliższym otoczeniu inwestycji. Niska zabudowa, w którą wpisuje się Villa Koszalińska 7 to również gwarancja ekskluzywności tego projektu.
Budynek wyróżnia się dużym przekrojem oferowanych mieszkań, bowiem dostępne będą zarówno mieszkania 2-, 3-, 4-pokojowe, jak i te największe – 5-pokojowe. Zakres metraży mieści się w przedziale 37 do 88 m2, co czyni je dostępnymi zarówno dla singli, młodych małżeństw oraz dla rodzin z dziećmi. Niewątpliwym atutem projektu, obok obecności na piętrze maksymalnie trzech mieszkań, są duże balkony wychodzące na południową stronę, co zapewnia stałą dostępność światła. W inwestycji znajdują się miejsca garażowe oraz miejsca postojowe w bryle budynku, które przyszli mieszkańcy mogą dodatkowo wykupić, a całość jest ogrodzona i wyposażona w bramę automatyczną.
Dobrze zaplanowany układ pomieszczeń sprawia, że wszystkie mieszkania dzięki swej funkcjonalności zapewnią komfort swoim mieszkańcom.

Mieszkania

mieszkaniepowierzchnia użytkowailość pokoicenastatusrzut
180,094-sprzedanezobacz
388,645-sprzedanezobacz
467,674-sprzedanezobacz
540,812-sprzedanezobacz
667,763-sprzedanezobacz
780,034-sprzedanezobacz
980,194-sprzedanezobacz

Zainteresowało Cię mieszkanie i chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń do nas na 786 280 120 lub zostaw numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie!

Lokalizacja

Rozwinięta infrastruktura oraz dogodna komunikacja autobusowa i tramwajowa z centrum miasta czynią to miejsce przyjaznym dla mieszkańców. W pobliżu znajdują się bowiem sklepy, przedszkole, szkoła podstawowa, liczne punkty usługowe, kluby fitness, przychodnia, a od centrum kinowego Cinema City czy Centrum Handlowego Bonarka City Center dzieli nas zaledwie kilkanaście minut spacerem.

Łagiewniki – Borek Fałęcki – dzielnica, w której powstała Villa Koszalińska 7 do lat 90. XX wieku była częścią Podgórza. Jej dynamiczny rozwój, który nastąpił w ostatnich latach sprawił, że Łagiewniki stały się dzielnicą porządaną przez nabywców, zapewnieniących kameralność otoczenia przy jednoczesnym komforcie szybkiego dotarcia do ścisłego centrum Krakowa.

Dowiedz się więcej

Z jakich budujemy
materiałów?

Kiedy odbierzesz
swoje mieszkanie?

Jak wygląda plan
zagospodarowania terenu?

Co z miejscami
postojowymi?

Wizualizacje

SPRZEDAŻ
Kamil Lipiński
tel. 786 280 120
klipinski@doctorqbud.pl

KREDYTY MIESZKANIOWE
Tomasz Burzyński
tel. 661 660 316
tburzynski@doctorqbud.pl

Skontaktuj się


Menu