Villa Koszalińska 7

ul. Koszalińska 7, Kraków

Opis inwestycji

W dzielnicy Łagiewniki – Borek Fałęcki powstaje najnowsza inwestycja Doktor Q Bud – Villa Koszalińska 7.

Villa Koszalińska 7 to kameralny, zaledwie 9-mieszkaniowy budynek, którego nowoczesna architektura i bryła nawiązuje swoją formą do okolicznej zabudowy. czterokondygnacyjny budynek o niewielkiej kubaturze doskonale wpisuje się w otoczenie sąsiadującej z nim zabudowy jednorodzinnej. Daje to nabywcom pewność bezpiecznego i spokojnego sąsiedztwa oraz dostępności terenów w najbliższym otoczeniu inwestycji. Niska zabudowa, w którą wpisuje się Villa Koszalińska 7 to również gwarancja ekskluzywności tego projektu.
Budynek wyróżnia się dużym przekrojem oferowanych mieszkań, bowiem dostępne będą zarówno mieszkania 2-, 3-, 4-pokojowe, jak i te największe – 5-pokojowe. Zakres metraży mieści się w przedziale 37 do 88 m2, co czyni je dostępnymi zarówno dla singli, młodych małżeństw oraz dla rodzin z dziećmi. Niewątpliwym atutem projektu, obok obecności na piętrze maksymalnie trzech mieszkań, są duże balkony wychodzące na południową stronę, co zapewnia stałą dostępność światła. W inwestycji znajdują się miejsca garażowe oraz miejsca postojowe w bryle budynku, które przyszli mieszkańcy mogą dodatkowo wykupić, a całość jest ogrodzona i wyposażona w bramę automatyczną.
Dobrze zaplanowany układ pomieszczeń sprawia, że wszystkie mieszkania dzięki swej funkcjonalności zapewnią komfort swoim mieszkańcom.

Mieszkania

mieszkaniepowierzchnia użytkowailość pokoicenastatusrzut
180,094-sprzedanezobacz
388,645-sprzedanezobacz
467,674-sprzedanezobacz
540,812-sprzedanezobacz
667,763-sprzedanezobacz
780,034-sprzedanezobacz
980,194-sprzedanezobacz

Zainteresowało Cię mieszkanie i chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń do nas na 786 280 120 lub zostaw numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie!

Lokalizacja

Rozwinięta infrastruktura oraz dogodna komunikacja autobusowa i tramwajowa z centrum miasta czynią to miejsce przyjaznym dla mieszkańców. W pobliżu znajdują się bowiem sklepy, przedszkole, szkoła podstawowa, liczne punkty usługowe, kluby fitness, przychodnia, a od centrum kinowego Cinema City czy Centrum Handlowego Bonarka City Center dzieli nas zaledwie kilkanaście minut spacerem.

Łagiewniki – Borek Fałęcki – dzielnica, w której powstała Villa Koszalińska 7 do lat 90. XX wieku była częścią Podgórza. Jej dynamiczny rozwój, który nastąpił w ostatnich latach sprawił, że Łagiewniki stały się dzielnicą porządaną przez nabywców, zapewnieniących kameralność otoczenia przy jednoczesnym komforcie szybkiego dotarcia do ścisłego centrum Krakowa.

Wizualizacje

SPRZEDAŻ
Kamil Lipiński
tel. 786 280 120
klipinski@doctorqbud.pl

KREDYTY MIESZKANIOWE
Tomasz Burzyński
tel. 661 660 316
tburzynski@doctorqbud.pl

Skontaktuj się


Menu