Doświadczenie czy nowatorstwo? Jedno i drugie!

Na terenie małopolski funkcjonuje dziś wielu deweloperów. Nie każdy jednak może się pochwalić ponad 20-letnim doświadczeniem w branży i niemal setką udanych realizacji dla klientów indywidualnych i komercyjnych. Nasi pracownicy to kulturalni i komunikatywni specjaliści, a strategiczne decyzje podejmowane są z długofalową znajomością rynku. Budujemy w Krakowie i okolicznych miejscowościach – jeśli tu żyjesz lub bywasz, z pewnością znasz choćby z widzenia efekty naszej pracy.

Różnorodność realizacji

Szczycimy się jakością, ale też różnorodnością naszych projektów. Od osiedli budynków wielorodzinnych w niskiej zabudowie, przez domy typu bliźniak po eleganckie apartamentowce. Począwszy od przystępnych cenowo, przestronnych mieszkań na obrzeżu Krakowa, przez wystawne wille, po estetyczne bloki wykorzystujące najnowocześniejsze materiały i rozwiązania konstrukcyjne.

Na bieżąco, czyli krok do przodu

Jesteśmy na bieżąco ze stale rozwijającą się technologią budowaną. Nasze realizacje korzystają z najnowszych zdobyczy nauki i inżynierii. Pozwala to niejednokrotnie obniżyć czas i/lub koszt budowy, ale przede wszystkim wpływa na jakość i trwałość konstrukcji oraz późniejsze koszty utrzymania.

Naszą markę od początku buduje perfekcjonizm, polityka fair-play oraz zamiłowanie do tego, co się robi. Resztę widać gołym okiem.

Menu